Державна програма активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки

Державна програма активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки

president 04 11Державна програма активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки розроблена Урядом України з метою запровадження нових підходів до модернізації пріоритетних галузей національної економіки на найближчі два роки для активізації її розвитку.

Програма економічних реформ на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава” (далі – Програма реформ), яка була запропонована Президентом України В. Януковичем, започаткувала проведення структурних змін в економічному та соціальному житті країни шляхом підвищення ефективності державного управління, модернізації базових галузей секторів економіки, формування сприятливого економічного середовища для розвитку бізнесу та приватної ініціативи.

Виконання Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки в рамках реалізації Програми реформ повинно забезпечити прискорення розвитку пріоритетних галузей національної економіки, сприяти позитивним структурним зрушенням в економіці, диверсифікації та зниженню енергоємності виробництва з метою відновлення економічного зростання та підвищення добробуту громадян України.

Поделиться

Добавить комментарий