Мелитопольская Городская Поликлиника №1

     Лікувальний заклад обслуговує велику територію радіусом 15 км. Кількість населення, що обслуговує поліклініка, складає 53684 особи. В поліклініці працюють 26 терапевтичних дільниць. Крім того, медична допомога мешканцям мікрорайону Піщана надається лікарями амбулаторії – дільничним терапевтом та лікарем загальної практики, який працює на засадах сімейної медицини. Дільничними лікарями постійно проводиться лікування хворих у стаціонарах вдома, особлива увага приділяється одиноким хворим похилого віку та ветеранам війни.

   У поліклініці здійснюється прийом лікарів  із багатьох спеціальностей. В структурі поліклініки працюють: хірургічний, травматологічний, урологічний кабінети, денний стаціонар терапевтичного профілю, кабінет променевої діагностики, кабінет ендоскопії, фізіотерапевтичне відділення з залом ЛФК та кімнатою „Соляна печера”, кабінет рефлексотерапії, алергологічний, неврологічний, ендокринологічний, гастроентерологічний, кардіологічний кабінети та інші.

       В закладі працює 5 міських позаштатних фахівців за такими спеціальностям: експертиза з тимчасової непрацездатності, терапія, фізіотерапія, ендоскопія та кардіологія. Такі спеціалісти як лікар-невролог мануальної терапії, алерголог, травматолог, гастроентеролог, проктолог, хірурги, урологи обслуговують населення всього міста.

       Установа  має 2 лабораторії різного профілю: клініко-діагностичну (вищої акредитаційної категорії) та бактеріологічну (І акредитаційної категорії).

       Одну  з провідних ролей в роботі поліклініки відіграє система контролю якості та ефективності медичної допомоги, що впроваджено у діяльність закладу. У кожному відділенні поліклініки відбувається оцінка моделі кінцевих результатів та показників якості надання медичної допомоги згідно з наказом МОЗ України № 507 від 28.12.02 “Про затвердження нормативів надання медичної допомоги та показників якості медичної допомоги”.

       В поліклініці створений моніторинг здоров’я населення, формування груп хворих підвищеного ризику на хронічні хвороби, їх оздоровлення, взяття на диспансерний облік та диспансерний нагляд хворих.

       Співробітники міської поліклініки докладають усіх можливих зусиль по впровадженню у роботу основних положень та принципів довгострокових національних Програм. Постійно приділяється увага покращенню надання медичної допомоги соціально незахищеним верствам населення – ветеранам війни, інвалідам людям похилого віку, бездомним громадянам. 

       Рік введення в експлуатацію будівлі поліклініки: 1986рік 

Поделиться

Добавить комментарий